Dom

Xincheng Inflatables ltd profil firmy

profil firmy

Witamy w Xincheng Inflatable Ltd, wiodącym producencie nadmuchiwanych bounce, combo, nadmuchiwanej zjeżdżalni, zabawnego miasta, gier wodnych, nadmuchiwanego namiotu, paintballu i łuku, modelu, balonu, tancerza powietrznego itp., Który został założony w 2006 roku jako jeden z największych nadmuchiwani producenci w Chinach, ponad 14 lat doświadczenia w nadmuchiwanych przedmiotach.

 

Mamy klientów z całego świata, a większość naszych klientów pochodzi z krajów europejskich, wiesz, że kraje europejskie są bardzo surowe w stosunku do nadmuchiwanych zabawek, aby chronić prywatność naszych klientów, nie możemy pokazać im tutaj informacji, ale w razie potrzeby możemy zaoferować Ci je prywatnie.

 

Pozwólcie, że przedstawię wam naszą technologię:

Jeśli chodzi o materiał, wszystkie użyte przez nas materiały pochodzą od Platona, który jest również najlepszym materiałem w Chinach do produkcji nadmuchiwanych zabawek, w przypadku przegród wewnętrznych używamy również PVC, który zapewnia, że ​​nasze produkty są bardziej trwałe.materiał posiada właściwości ognioodporne spełniające najnowsze europejskie normy.

 

Do druku przyjmujemy cyfrowe malowanie z ochroną środowiska, nietoksyczne, dodamy również dodatkową powłokę ochronną w płynie, która jest również importowana z USA, aby obraz nie był łatwo wyblakły.

 

Jeśli chodzi o wysyłkę, mamy swojego agenta spedycyjnego, mają bogate doświadczenie w wysyłce i dobrze ją zakończą.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Witamy w Xincheng nadmuchiwanym ltd.

Xincheng Inflatables Ltd została założona w 2006 roku, jako jeden z największych producentów nadmuchiwanych w Chinach, ponad 8 lat doświadczenia w produkcji nadmuchiwanych bounce, kombi, nadmuchiwanej zjeżdżalni, zabawy w mieście, gier wodnych, nadmuchiwanego namiotu, paintball i arch, model, balon, tancerz powietrza itp .

Mamy profesjonalny zespół projektantów, którzy są wykwalifikowanymi technikami komputerowymi 3D wraz z projektantami graficznymi i wzorcami, wykwalifikowanymi technikami szycia i wyjątkowo innowacyjnymi produktami.
Projektant Xincheng dostarcza około 10 sztuk nowych gier projektowych w każdym miesiącu do wyboru przez klienta, a my możemy również zapewnić projekt zgodnie z wymaganiami klienta.

W procesie produkcyjnym Xincheng stosuje wiele zaawansowanych i wykwalifikowanych technik.
Wszystkie gry są wykonane zgodnie z najnowszym standardem EN14960 i wybierają najlepszą plandekę pcv 0,55 mm od Plato.
Stosujemy specjalne podwójne igły do ​​szycia, a maszyna do szycia jest importowana z Japonii. Wytrzymałe nici nylonowe są mocne i posiadają certyfikat SGS.
Używamy wysokiej klasy zautomatyzowanej maszyny do cięcia importowanej z Niemiec, która może ciąć materiał dokładnie, płynnie i szybko.
Stosujemy najlepsze umiejętności drukowania cyfrowego, aby zapewnić jakość nadmuchiwanych produktów. Nadruk jest zabezpieczony cieczą importowaną z USA, a nadruk nie będzie blaknąć i nie będzie używany dłużej. Farba przeszła test SGS i nie zawiera ołowiu. Jest to bardzo ważne w przypadku produktów nadmuchiwanych, ponieważ większość naszych produktów jest używana przez dzieci.

Xincheng spełnia potrzeby naszych klientów w zakresie usług „od drzwi do drzwi”, C&F, FOB, drogą powietrzną, usługą ekspresową, która jest usługą pierwszej klasy.

Infatalbes z Xincheng sprzedał nadmuchiwane produkty do ponad 100 krajów i zyskał reputację jakości i usług na rynku światowym, zwłaszcza w Europie, Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie i w Australii itp., Co daje nam podwaliny sukcesu.
Możemy zaspokoić potrzeby naszych klientów w zakresie usług od drzwi do drzwi, C&F, FOB, drogą lotniczą, ekspresową usługą, która jest usługą pierwszej klasy.

Jesteśmy przekonani, że najlepszą jakością i dobrą obsługą posprzedażną jest fundament naszej firmy. W fabryce mamy specjalny zespół kontroli jakości w każdym dziale, który sprawdza jakość, która jest całkowicie taka sama jak wymagania klienta.

Xincheng Inflatables ltd Xincheng Inflatables ltd Xincheng Inflatables ltd Xincheng Inflatables ltd Xincheng Inflatables ltd Xincheng Inflatables ltd Xincheng Inflatables ltd Xincheng Inflatables ltd
1 2 3 4 5 6 7 8
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

marki : Xincheng

Ilość pracowników : <300

Coroczne wyprzedaże : 800000-150000

Rok założenia : 2006

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Xincheng Inflatables ltd Certyfikaty Chiny Xincheng Inflatables ltd Certyfikaty Chiny Xincheng Inflatables ltd Certyfikaty